menu_

Czarnowiejska 25
33-100 Tarnów

Magdalena Stano – ZABAWY

 

Magdalena Stano – ZABAWY, BWA, Galeria Sztuki Współczesnej, Muzeum Ziemi Limanowskiej

ZABAWY. W tym cyklu poruszona została tematyka dzieciństwa, beztroski, radości. Momentów, w których nie myśli się o końcu. Czasu, w którym zabawa i radość dominują w naszym życiu. Nie mamy zmartwień, żyjemy chwilą, otoczeni miłością. Bezpieczni. Nie świadomi wtedy wielu rzeczy mimo, że widzimy więcej, niż nam się wydaje. I ten czas taki powinien być, wolny od trosk i trudnych wyborów. Prace wykonane są na surowym płótnie w technice farb olejnych i akrylowych. Realizm w malarstwie, sztuka społeczna w sztuce, sztuka w sztuce, dzieci w malarstwie światowym, dziecko w malarstwie, motyw dziecka w malarstwie. Obraz olejny, kolor w malarstwie, kolor w obrazie. Dziecko na obrazie, dziecko w sztuce. Zabawy, zabawa, gra, radosne dzieci, dzieci bawiące się, motyw dzieci wesołych, sztuka współczesna, malarstwo współczesne, bajka, pamięć. 

(…) w swoich pracach sięga do okresu dzieciństwa i tematów związanych z chwilami głęboko zapadającymi w świadomość każdego człowieka, właśnie za sprawą emocji z nimi związanych. Rodzina, dom stanowi podstawę życia społecznego. Przekazywane z pokolenia na pokolenie wartości, obyczaje, wzorce, stanowią bardzo ważny czynnik w rozwoju każdej jednostki. (…) 

Beztroska w obrazie, niebieski w obrazie, obraz z niebieskim, pomarańczowy w obrazie, obraz z pomarańczowym, różowy w obrazie, obraz z różowym, zielony w obrazie, obraz z zielonym. Żółty w obrazie, obraz z żółtym, obraz dynamiczny, dzieci w ruchu, dzieci w trakcie zabawy. Najlepsze projekty pokoi dziecięcych, pomysł na pokój dla dziewczynki, pokój dziecięcy dla dziewczynki, pokój dla dziewczynki. Pokoje dla chłopców, pomysł na pokój dla chłopca, pokój dziecięcy aranżacje. Biuro projektowe, projekt retail, wyposażenie wnętrz, sztuka, malarstwo, wzornictwo. 

Prace z tego cyklu, prezentowane były na indywidualnej wystawie Z/WIDZENIE w Muzeum Ziemi Limanowskiej. Szczegóły o wystawie znajdą Państwo tutaj, oraz na indywidualnej wystawie ISTNIENIE w Galerii Sztuki Współczesnej w Ostrowie Wielkopolskim o czym, tutajPlakat, grafika, sztuka we wnętrzu, co fajnego do wnętrz, dodatki do wnętrz. Najmodniejsze dodatki do wnętrz, jakie kolory do wnętrz, jaki projektant do wnętrz. Sztuka na topie, najmodniejszy styl do wnętrz, jaki styl do wnętrz, trendy do wnętrz. Sztuka do wnętrz, portal o wnętrzach, design wnętrza 2018, trendy wnętrzarskie 2018. aranżacje wnętrz 2018, nowoczesne style wnętrz, wnętrza 2018 trendy, modne wnętrza. Obrazy do nowoczesnych wnętrz, obrazy do pokoju dziecięcego, sztuka dla dziecka, sztuka do pokoju dziecięcego, nowoczesne obrazy na ścianę, obrazy nowoczesne, obrazy w ramach. Obrazy do salonu, co na ścianę. 

Więcej naszych prac w dziale sztuka / portfolioMagdalena Stano, architekt Magdalena Stano, Magdalena Stano & Maciej Zabawa, M&M Tarnów. ASP Kraków wydział malarstwa, Politechnika Krakowska wydział architektury, akwarela, rysunek, bohaterka książki. Przewodnik po architekturze, bohater powieści, bohater opowiadania. Notes, rysownik, rysunek, architektura. Dzieci, pokój dziecięcy, jak urządzić pokój dziecka. Magdalena Stano, Maciej Zabawa. Magazyn Szum, Rynek i Sztuka, BWA, BWA Tarnów, Galeria Sztuki Współczesnej, wystawa, wernisaż. Wnętrza z charakterem, wnętrza z obrazami, wnętrza ze sztuką. Architekt Tarnów, architekt Kraków, artysta Tarnów, artysta Kraków, Tarnów wystawa, Kraków wystawa, Tarnów wernisaż. Kraków wernisaż, projekt domu, projekt mieszkania, architekt Magdalena Stano, artysta Maciej Zabawa. Artysta i sztuka Biuro projektowe w Tarnowie, galeria sztuki w Tarnowie, wystawy w Tarnowie, wernisaże w Tarnowie. Architekt w Tarnowie, biuro projektowe Tarnów, architekci Tarnów, dobry architekt Tarnów, projektowanie wnętrz Tarnów.

Architekt wnętrz Tarnów, dekorator wnętrz Tarnów, projekty domów Tarnów, biuro architektoniczne Tarnów. Akryl, olej, akwarela, malarstwo akrylowe, malarstwo olejne, realizm, nowoczesne malarstwo realistyczne, współczesne malarstwo realistyczne obrazy do wnętrz. Malarstwo, sztuka dla dzieci, obrazy dla dzieci, obrazy olejne, książki, linia, kreska, kolor. Ilustracje dla dzieci. Wydawnictwa, polska ilustracja dla dzieci, czas dzieci, ilustracje do książek, najlepsi ilustratorzy. Wspomnienia z dzieciństwa, dzieciństwo, radosne dzieciństwo, radość w obrazie. 

Magdalena Stano - ZABAWY

ZABAWY