menu_

Czarnowiejska 25
33-100 Tarnów

Projekt kwiaciarni

.

.

Projekt kwiaciarni / Ptasiek / 2017

 fb Więcej świeżych informacji zawsze w dziale / aktualności. Vimeo, pinterest,

Klimatyczna kwiaciarnia o wdzięcznej nazwie „Ptasiek”. Powierzchnia sprzedażowa i ekspozycyjna zarazem to 21,25 mkw. Na posadzce lubiana przez nas żywica epoksydowa w kolorze szarości z miedzianymi krążkami. Miedź gra tu pierwszoplanową rolę, bowiem użyliśmy jej do wykonania ościeży drzwi, kompozycji z rur na ścianie oraz zaprojektowaliśmy z tego materiału wazony, nawet spoiny w mozaice i krzesła odpowiadają tej stylistyce. Na ścianach okładzina z betonu malowanego przy użyciu szablonu z motywem ornamentu roślinnego. Całość dopełniona pudrowym różem i drewnem naturalnym. Róż we wnętrzach, różowy do wnętrz, różowy w architekturze, projekt kwiaciarni. Kwiaty we wnętrzu, motyw kwiatowy w architekturze, motyw kwiatowy we wnętrzu. Piękna kwiaciarnia, nowoczesna kwiaciarnia, nowoczesny projekt kwiaciarni, piękny projekt kwiaciarni. Beton na ścianach, beton na podłodze, beton z nadrukiem, beton malowany, beton we wnętrzu, nowe pomysły na beton do wnętrz. Miedziane spoiny.

Posadzki żywiczne, żywica na posadzkę, elementy wtapiane w żywice przemysłowe, miedź, złote dodatki, miedziane dodatki. Mozaiki do wnętrz, mozaika we wnętrzu, różowa mozaika, mauretańskie wzory , orientalna mozaika. Lampy, oświetlenie przemysłowe do wnętrz, lampy industrialne, drzwi drewniane, miedziane odrzwia, miedziane futryny. Plakat, grafika, sztuka we wnętrzu, co fajnego do wnętrz, dodatki do wnętrz. Najmodniejsze dodatki do wnętrz, jakie kolory do wnętrz, jaki projektant do wnętrz.

Więcej naszych projektów w dziale portfolio / wnętrza.  

Zapraszamy! Sztuka na topie, najmodniejszy styl do wnętrz, jaki styl do wnętrz, trendy do wnętrz. Sztuka do wnętrz, portal o wnętrzach, design wnętrza 2018, trendy wnętrzarskie 2018. Aranżacje wnętrz 2018, nowoczesne style wnętrz, wnętrza 2018 trendy, modne wnętrza. Obrazy do nowoczesnych wnętrz, nowoczesne obrazy na ścianę, obrazy nowoczesne, obrazy w ramach. Dom i Ogród, Elle Decoration, Artysta i sztuka Biuro projektowe w Tarnowie, galeria sztuki w Tarnowie, wystawy w Tarnowie, wernisaże w Tarnowie. Architekt w Tarnowie, biuro projektowe Tarnów, architekci Tarnów, dobry architekt Tarnów, projektowanie wnętrz Tarnów.

Architekt wnętrz Tarnów, dekorator wnętrz Tarnów, projekty domów Tarnów, biuro architektoniczne Tarnów. Architektura wnętrz TARNÓW. Architektura wnętrz TARNÓW. Magdalena Stano & Maciej Zabawa. Architekt Magdalena Stano. Najlepszy architekt Magdalena Stano. Wnętrza, obraz do wnętrza, dekoracja wnętrz, wystrój wnętrz, projektowanie, projektowanie wnętrz, grafika, grafika użytkowa, wzornictwo. Architektura wnętrz TARNÓW. Najlepszy artysta Maciej Zabawa. Artysta malarz Maciej Zabawa, obrazy Macieja Zabawy, sztuka, projekty. Identyfikacja wizualna Tarnów, artyści z Tarnowa, artyści Tarnowa, nowoczesne obrazy. Ekstra sztuka.
Projekt kwiaciarni

Ptasiek