fbpx
menu_

ul. Wałowa 39
33-100 Tarnów

KAWALERKA, Wrocław

.

.

Apartamentowiec, mieszkanie / Wrocław / 2019

.

.

.

Nieduże powierzchnie, nastręczają trudności ze względu na możliwości przestrzenne, a z drugiej strony potrzebę funkcjonalności. Niedawno zaprojektowaliśmy wnętrze w duchu stylu Memphis.

Fenomenalny postmodernistyczny styl lat 80’tych pełen wdzięku, radości i polotu, Powstały w Mediolanie jest szalenie inspirujący również dziś. Ruch ten rezonował na wszystkie dziedziny sztuki, wzornictwa, architektury i mody. Intensywny jaskrawy kolor, geometryczne wzory, zabawne nadruki i oryginalne kształty. Pociągał za sobą wiele charyzmatycznych i inspirujących osobowości, m.in. Davida Bowie, który zgromadził imponującą kolekcję dzieł sztuki i designu stylu Memphis. To właśnie jego artystyczna postać nadała ton projektowanemu wnętrzu.

Grafika Macieja Zabawy & Magdaleny Stano z postacią Bowie’go jest mocnym akcentem w przestrzeni i definiuje jej pozostałe elementy zastosowanej stylistyki oraz wyposażenia. W mieszkaniu znajdziemy naprawdę znaczną ilość dobrego designu.

.

Mieszkanie zostało zaprojektowane z myślą o singlu ceniącym sztukę, literaturę i dobre kino. Spełnia potrzeby zaspokojenia komfortu na niewielkiej powierzchni.

Pomimo małego metrażu udało się zapewnić wnętrze doskonale zaplanowane i uporządkowane ze sporą przestrzenią do przechowywania.

.

.

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi pozostałymi projektami klikając w PORTFOLIO → WNĘTRZA.

.

M&M

KAWALERKA, Wrocław