fbpx
menu_

ul. Wałowa 39
33-100 Tarnów

RESTAURACJA, Tarnów

.

.

Restauracja, kawiarnia / Tarnów, Rynek / 2019

.

.

.

Projekt wnętrz restauracji i hotelu znajdującego się w historycznej zabudowie miasta Tarnowa, był zadaniem niezwykle interesującym. Wysokie pomieszczenia, duży metraż, piękne szerokie arkady, fantastyczne sklepienia i widok na miejski renesansowy ratusz. Projekt ten powstał na podstawie jednej z pierwszych wersji koncepcyjnych i nie jest faktycznym stanem. Inwestorzy bowiem zdecydowali się na odmienne rozwiązania.

.

Uznaliśmy jednak, że była to propozycja dość ciekawa, i warto ją rozwinąć, a może wprawni obserwatorzy i osoby spostrzegawcze rozpoznają co to są za wnętrza.

.

Na posadzki zaproponowaliśmy płytki cementowe używane tradycyjnie w najlepszych latach świetności danej kamienicy. Wnętrze ma ponad 60 m2 dlatego widoczne jest zróżnicowanie funkcji i przeznaczenia lokalu. Część restauracyjna i kawiarniana, jest zarówno dla pojedynczych klientów, jak i większych grup gości. Piękne meble i wyposażenie w większości z asortymentu lokalnej firmy. Tonacja kolorystyczna bardzo spokojna, ale niezwykle pozytywna. Eleganckim dodatkiem są elementy w kolorze złota, jak na przykład śliczne, delikatne lampy.

.

Obrazy we wnętrzu autorstwa Macieja Zabawy.

.

..

Pozostałe nasze projekty znajdziecie w PORTFOLIO WNĘTRZA.

.

.

.

Zapraszamy,

M&M

RESTAURACJA, Tarnów