fbpx
menu_

ul. Wałowa 39
33-100 Tarnów

Biuro w moście

Secret Studio / Fernando Abellanasa / Biuro w moście

 

Dziś, mamy dla Was, niesamowicie inspirujący projekt. Osobiście, jesteśmy również pod ogromnym wrażeniem, osoby autora Fernando Abellanasa. Z zawodu, hydraulik z zamiłowania artysta malarz i projektant sztuki użytkowej. Właściciel marki Lebrel, dawniej rysował i wykonywał samodzielnie przedmioty, teraz projektuje i wdraża do produkcji. W swoich pracach, używa głównie metalu, drewna i kamienia. Pasjonat architektury miejskiej, przemysłowej oraz designu z lat 60-tych i 70-tych. Opuszczone obiekty inżynieryjne, są dla niego inspiracją w pracy twórczej.

Złota łazienka, kuchnia, Tarnów, Kraków / Biuro w moście

Pejoratywne pojęcie mieszkać pod mostem:) nabiera zupełnie innego znaczenia, patrząc na jego ostatnią pracę. Poczucie bezpieczeństwa i schronienie od zgiełku miasta, znalazł pod wiaduktem kolejowym w Hiszpanii, w Walencji. Dokładna lokalizacja biura, jest nieznana ze względu na to, że jest to sekretne studio:)
Autor, porównuje swój pomysł do dziecięcej potrzeby chowania się pod stołem, nakrytym obrusem. Własna przestrzeń w industrialnej strukturze miasta, cicha i kojąca. Biuro w moście

Zachęcamy, pozytywna energia tego artysty, mobilizuje do działania:) Link do zdjęć tutaj.

Więcej naszych artykułów o architekturze światowej w dziale sztuka / fotografia.

 

Fot. M&M Biuro w moście

 

 

Biuro w moście

Secret Studio