fbpx
menu_

ul. Wałowa 39
33-100 Tarnów

Magdalena Stano – ZABAWY

.

.

ZABAWY. W tym cyklu poruszona została tematyka dzieciństwa, beztroski, radości. Momentów, w których nie myśli się o końcu. Czasu, w którym zabawa i radość dominują w naszym życiu. Nie mamy zmartwień, żyjemy chwilą, otoczeni miłością. Bezpieczni. Nie świadomi wtedy wielu rzeczy mimo, że widzimy więcej, niż nam się wydaje. I ten czas taki powinien być, wolny od trosk i trudnych wyborów. Prace wykonane są na surowym płótnie w technice farb olejnych i akrylowych.

.

(…) w swoich pracach sięga do okresu dzieciństwa i tematów związanych z chwilami głęboko zapadającymi w świadomość każdego człowieka, właśnie za sprawą emocji z nimi związanych. Rodzina, dom stanowi podstawę życia społecznego. Przekazywane z pokolenia na pokolenie wartości, obyczaje, wzorce, stanowią bardzo ważny czynnik w rozwoju każdej jednostki. (…) 

.

.

Prace z tego cyklu, prezentowane były na indywidualnej wystawie Z/WIDZENIE w Muzeum Ziemi Limanowskiej. Szczegóły o wystawie znajdą Państwo tutaj, oraz na indywidualnej wystawie ISTNIENIE w Galerii Sztuki Współczesnej w Ostrowie Wielkopolskim o czym, tutaj.

.

.

Więcej naszych prac w dziale SZTUKA / PORTFOLIO.

Magdalena Stano - ZABAWY

ZABAWY